e-newsletter.cz

Je internetová služba pro zákazníky, která nabízí kompletní řešení newsletterových kampaní. O váš newsletter se postaráme od grafického návrhu, až po odeslání, včetně přehledných statistik úspěšnosti kampaně.

Tato služba je určena pro kohokoli, kdo si sám s newsletterem neporadí, ať už z časového, nebo technického důvodu. Ceny individuálně přizpůsobujeme konkrétní zakázce.

Vyzkoušejte sílu webové služby e-newsletter.cz 
 

KONTAKTUJTE NÁS

Dtpko.cz

Programování, Kódování, Statistiky, web prostor

Dtpko.cz je server o předtiskové přípravě. Na tomto serveru publikují články zkušení DTP operátoři a redaktoři z polygrafického oboru. Kromě klasické sazby v programech Adobe, zde najdete články o HTML, elektronickém publikování, nebo newsletterech. Autor tohoto serveru je zároveň kódérem newsletterů projektu e-newsletter.cz

Boomerang Publishing s.r.o.

Design, Texty, Client support

Firma Boomerang Publishing s. r. o., je jednou z nejlepších agentur na firemní magazíny. Kromě skvělého obsahu, který vlévá do těchto časopisů (CiliChili, ČSA Review, VW DAS Auto, Šťáva aj.), jsou editoři specialisty na newsletterový obsah. Většina textů newsletterů zde uvedených, je jejich práce a firma se kompletně stará o design některých graficky náročnějších newsletterů.

Ecomail

On-line služba pro rozesílání newsletterů

Ecomail je firma, která naslouchá svým zákazníkům. Firma, která oproti konkurenci (např. Mailchimp) srazila ceny na polovinu a poskytuje kromě skvělé služby i perfektní support v češtině. Přehledné prostředí on-line rozhraní vycházelo i z přání a podnětů svých uživatelů. Přehledné statistiky doplňují finální fázi každého newsletteru, abyste měli přehled o úspěšnosti.